תמונת מופע: תזמורת ירושלים מזרח ומערב עם תמיר גרינברג HEARTBREAKR

תזמורת ירושלים מזרח ומערב עם תמיר גרינברג HEARTBREAKR

בית העם רחובות.
יום רביעי, 8 מאי 2024 בשעה 20:30
משך: שעה ו-30 דקות
מחיר 159 עד 179 ₪

פרטי ההצגה

Heartbreaker

תזמורת ירושלים מזרח ומערב עם תמיר גרינברג

מנצח,ניהול מוזיקלי ועיבודים: מתן יונה

את השם תמיר גרינברג אנחנו שומעים כבר שנים, אבל כשראינו אותו על הבמה של "הכוכב הבא" היינו חייבים לעשות יחד איתו משהו מיוחד. משהו בנוכחות הכובשת שלו, בקול המופלא שלו ובהגשה הייחודית מצליח לרגש רבבות של לבבות ולסמן מסלול של כוכב מקומי חדש. במפגש הזה בין תמיר לבין המאסטרו שלנו תשמעו איך המפגש בין השפות והסגנונות שלהם צובע את השירים של תמיר ואת השירים שתמיר אוהב בגוונים חדשים ומפתיעים. החיבור הזה, שקורה הפעם באנגלית וטס עם מוזיקה מעל לגבולות ומוסכמות, ייקח אתכן למסע ססגוני ומקפיץ במיוחד מסביב לעולם ובחזרה.

*תזמורת ירושלים מזרח ומערב שואבת השראה מרב השיח התרבותי העשיר שמתקיים כבר אלפי שנים בעיר שבה היא שוכנת, ושוקדת על הרחבה תמידית של המבע האמנותי שלה כדי להכיל עוד ועוד קולות ומסורות.

בעקבות חזונו מרחיק הלכת של מאסטרו תום כהן, התפתחה בתזמורת שפה מוזיקלית חדשה שמחברת את הקלאסיקה וההרמוניות של המערב אל המקאמים ורבעי הטונים של המזרח, וזאת מבלי לוותר על מאפייניה הייחודיים של כל אחת מהשפות.

החיבורים הרב גוניים האלה מוצאים ביטוי גם בהרכב הנגנים של התזמורת, שמכיל את בנות ובני כל הדתות, העדות, הגילים והשכבות של החברה בישראל.

ב-14 שנות פעילותה הצליחה התזמורת לייצר חתימת סאונד מובחנת משלה, להופיע עם כוכבי ענק מישראל ומחו"ל, לקחת חלק בתהליך הלא רשמי של עיצוב הסאונד הישראלי, ולחשוף את הקהל בישראל ובעולם לאוצרות תרבותיים שופעי יופי מהמרחב העצום שבין פרס לאנדלוסיה.

בשנה שעברה נבחרה התזמורת ע"י משרד התרבות הישראלי לשאת בתואר "התזמורת המובילה בישראל", וקונצרטים שלה מבוקשים מאד בארץ ובעולם.

 

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים